Прем'єра 29 серпня о 19:00!

Супермодель по-українськи

 ‐ 

Про проект

«Супермодель по-українськи» -  це не просто реаліті-шоу, а неймовірна школа виживання у світі високої моди! 

 «Не важливо, хто ти зараз, саме ти можеш стати новою українською супермоделью!» - заявив Новий канал, і серед тисяч українок почав пошуки дівчину, яка стане новим обличчям України в світі високої моди. Вимоги до претенденток - оригінальна зовнішність, харизма, завзятість та цілеспрямованість. 
 
 
Кастинги шоу пройшли в шести великих містах України. Переглянувши більше двох тисяч дівчат у віці від 16 до 30 років, команда проекту відібрала 200 з них. Але тільки 15 обраних продовжать боротьбу за звання Супермоделі по-українськи! 
Їм доведеться повною мірою відчути всі «принади» жорстокого модельного бізнесу. Щотижня на дівчат чекає підготовка до немислимих дефіле і надзвичайно складних фотосесій у найнеймовірніших куточках нашої країни і столиці світової моди - Парижі. 
 
14 тижнів моделі будуть під прицілом фотокамер! Учасниць чекають зустрічі з фотографом, хореографом, стилістом, дієтологом, особистим тренером і психологом. Уроки дефіле, пластики, мистецтва макіяжу та акторської майстерності. 
 
Але це не все. На проекті всі учасниці - конкурентки. Їм доведеться знайти своє місце в жіночому колективі. Хтось побудує дружні відносини, а хтось «покаже кігтики»... Але тільки одна стане законодавицею нових стандартів модельної зовнішності! 
 
«Супермодель по-українськи» - це адаптація іспанського формату Supermodello. Над проектом працює Творче об'єднання Олексія Гладушевського («Холостяк», «Зважені та щасливі», «Вагітна у 16»). 
 
 
Ведуча шоу всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова (у її послужному списку робота з модними будинками Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L'Officiel, Harper `s Bazaar, Elle). 
 
Вершити долі учасниць проекту їй допомагатимуть експерти: 
 
 
Сергій Нікітюк - один з кращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових облич у світі моди, в тому числі топ-модель Жужу Іванюк 
 
Соня Плакідюк - фешн-фотограф. У її портфоліо роботи з L'Officiel, Harper `s Bazaar, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days F / W 2013 
 
Річард Горн - режисер модних показів, хореограф, дизайнер сценічних костюмів, автор проекту «Балет POP-GORN»
  
Ми перевернемо ваше уявлення про модельний бізнес! Та доведемо, що модель - це не параметри 90-60-90, а важка праця і щоденна робота над собою. 
 
"Супермодель по-українськи" - з 29 серпня на Новому каналі, о 19:00!
 

 


Повернутися назад
  дивіться
на новому